www.star.com.tr
CANLI SKOR
PUAN DURUMU
LİGLER
Canlı Maçlar
Tarih:
2024-05-08
Dünya- Champions Ligi - Play Offs
Real Madrid
22:00
V
Bayern Munich
Dünya- Europa Conference Ligi - Play Offs
Club Brugge KV
19:45
V
Fiorentina
Türkiye- Türkiye Kupası
Karagumruk
20:30
V
Trabzonspor
Brezilya- Serie B
Botafogo SP
Maç Sonu
0
:
0
Mirassol
America MG
03:00
V
Vila Nova FC
İngiltere- İngiltere 1.Lig - Play Offs
Peterborough
22:00
V
Oxford Utd
Sırbistan- Super Liga - Championship Group
Napredak
17:00
V
Partizan
TSC
17:00
V
Radnicki 1923
Vojvodina
19:00
V
Cukaricki
Mladost
19:30
V
Crvena zvezda
Dünya- Uluslararası Hazırlık Karşılaşması
Bosnia & Herzegovina U16
12:00
V
Yunanistan U16
Macaristan U16
15:00
V
Slovenya U16
Dünya- Kulüp Hazırlık Karşılaşması
Anderlecht U23
17:00
V
Genk U23
Arnavutluk- Danimarka Superliga
Dinamo Tirana
17:00
V
Egnatia
Erzeni
17:00
V
Teuta
KF Tirana
17:00
V
Vllaznia
Kukesi
17:00
V
Partizani
Skenderbeu
17:00
V
Laci
Arnavutluk- First Division
Besa Kavaje
17:00
V
Flamurtari
Burreli
17:00
V
Apolonia Fier
Kastrioti
17:00
V
Korabi Peshkopi
Luzi
17:00
V
Vora
Tomori Berat
17:00
V
Lushnja
Angola- Girabola
CD Lunda Sul
17:00
V
Interclube
Santa Rita
17:00
V
Wiliete
Sao Salvador
17:00
V
Desportivo Huila
Uniao de Malanje
17:00
V
Kabuscorp
Academica
17:30
V
C.R.D. Libolo
Petro Atletico
18:00
V
Sporting de Cabinda
Primeiro de Agosto
18:00
V
Bravos do Maquis
Arjantin- Primera Nacional
Patronato
Askıda
0
:
0
San Miguel
Arjantin- Torneo Promocional Amateur - Apertura
Barrancas
19:30
V
Atletico Pilar
Arjantin- Copa Argentina
Arsenal Sarandi
21:05
V
Estudiantes Rio Cuarto
Colon Santa Fe
00:05
V
Los Andes
Arjantin- Reserve Ligi - First Stage
Deportivo Riestra 2
21:00
V
River Plate 2
Huracan 2
21:00
V
Lanus 2
Rosario Central 2
21:00
V
Velez Sarsfield 2
Central Cordoba 2
21:15
V
Platense 2
Ermenistan- First Ligi
Onor
15:00
V
Ararat Yerevan 2
Aruba- Division Di Honor - Relegation
La Fama
03:00
V
Real Koyari
Avustralya- Northern Nsw State Ligi
Singleton Strikers
Ertelenmiş
V
South Cardiff
Thornton Redbacks
13:00
V
Kahibah
West Wallsend
13:00
V
Belmont Swansea Utd.
Avusturya- Regionalliga Central
Wallern/St Marienkirchen
20:30
V
SPG Wels
Azerbaycan- I Liqa
Iravan
14:00
V
Difai Agsu
Bahrain- Premier Lig
Al-Muharraq
19:00
V
East Riffa
Al Riffa
19:00
V
Al-Ahli Manama
Al-Shabbab
19:00
V
Al Khalidiyah
Belarus- Belarusian Kupa
Zhodino
18:00
V
Isloch
Neman
20:45
V
Din. Minsk
Belçika- Pro Ligi U21
Oostende U21
19:00
V
Lommel SK U21
Bosnia And Herzegovina- Bosnia And Herzegovina Kupa
Zrinjski
19:00
V
Borac Banja Luka
Brezilya- Gaucho 2
EC Cruzeiro
Ertelenmiş
V
GE Gloria
Aimore
Ertelenmiş
V
GE Bage
Lajeadense
Ertelenmiş
V
Inter Santa Maria
Monsoon
Ertelenmiş
V
Sao Gabriel
Brasil Farroupilha
Ertelenmiş
V
Gaucho
Brezilya- Maranhense - Play Offs
Maranhao
01:30
V
Moto Club
Brezilya- Rondoniense - Play Offs
Vilhena EC
23:00
V
Porto Velho
Brezilya- Roraimense - Second Stage
Progresso
02:00
V
Sao Raimundo RR
Monte Roraima
04:00
V
Atl. Roraima
Brezilya- Copa Espirito Santo - First Stage
Porto Vitoria
01:00
V
Real Noroeste
Brezilya- Brasileiro U20
Athletico-PR U20
21:00
V
America MG U20
Bahia U20
21:00
V
Ceara U20
Botafogo U20
21:00
V
Goias U20
Fluminense U20
21:00
V
Atletico-MG U20
RB Bragantino U20
21:00
V
Atletico GO U20
Sao Paulo U20
21:30
V
Palmeiras U20
Corinthians U20
22:00
V
Cuiaba U20
Brezilya- Baiano U20
Catuense U20
21:00
V
Juazeirense U20
Jacuipense U20
21:00
V
Alagoinhas U20
Ypiranga U20
21:00
V
Bahia de Feira U20
Brezilya- Brasiliense U20
Real Brasilia U20
21:00
V
Samambaense U20
Brezilya- Catarinense U20
Brusque U20
21:00
V
Nacao U20
Brezilya- Pernambucano U20 - First Stage
Petrolina U20
21:00
V
Atletico Torres U20
Cambodia- Cpl - Championship Group
Boeung Ket
14:00
V
Phnom Penh Crown
Svay Rieng
14:00
V
Visakha
Kanada- Championship
Cavalry
Maç Sonu
1
:
2
Vancouver Whitecaps
Atl. Ottawa
02:00
V
Pacific FC
CS Saint-Laurent
02:00
V
Toronto FC
Chile- Primera B
San Luis
02:00
V
U. De Concepcion
Tunus- Copa Colombia
Envigado
00:00
V
Cartagena
Pereira
03:30
V
Fortaleza
Kosta Rika- Primera Division - Clausura
San Carlos
Maç Sonu
0
:
3
Saprissa
Liberya
76'
1
:
0
Grecia
Guanacasteca
00:00
V
Zeledon
Cartagines
03:00
V
Sporting San Jose
Kıbrıs- Cyta Championship - Relegation Group
Zakakiou
18:00
V
Apollon
Çekya- Fnl
Prostejov
11:30
V
Pribram
Sparta Prague B
11:30
V
Lisen
Vyskov
18:00
V
Jihlava
Chrudim
18:30
V
Dukla Prague
Taborsko
18:30
V
Opava
Varnsdorf
18:30
V
Kromeriz
Brno
19:00
V
Zizkov
Vlasim
19:00
V
Sigma Olomouc B
Çekya- Division E
Bzenec
17:30
V
Vsetin
Çekya- Division F
Havirov
11:15
V
Jesenik
Bridlicna
18:00
V
Polanka nad Odrou
Frenstat p. R.
18:30
V
Vratimov
Çekya- U19 Ligi
Frydek-Mistek U19
15:30
V
Karvina U19
Dominican Republic- Ldf
Delfines Del Este
23:00
V
Cibao
Vega Real
23:00
V
Atletico Pantoja
Moca
02:00
V
Universidad O&M
Dr Congo- Ligue 1 - Relegation Group
Celeste
15:00
V
AC Rangers
Renaissance
17:00
V
Etoile de Kivu
Ecuador- Serie B
Manta
Maç Sonu
1
:
1
San Antonio
Guayaquil City
23:30
V
Cuniburo
Vargas Torres
03:00
V
Nueve de Octubre
Mısır- Division 2 A - Promotion Group
Haras El Hodood
16:30
V
Al Qanah
La Viena
16:30
V
Tanta
Proxy
16:30
V
Ghazl El Mahallah
Wadi Degla
16:30
V
Raya
Mısır- Division 2 A - Relegation Group
Abu Qir Semad
16:30
V
Telecom Mısır
Asyut Petroleum
16:30
V
Nasr Taadeen
Gomhoriat Shebin
16:30
V
Aswan SC
Makadi
16:30
V
Nogoom FC
Misr Lel Makkasa
16:30
V
Dekernes
Estonya- Estonian Kupa
Paide
18:00
V
Kalju
Levadia
20:30
V
Viimsi JK
Dünya- AvrupaU17 Women
Norveç U17 W
16:30
V
Fransa U17 W
İsveç U17 W
19:30
V
İngiltere U17 W
Faroe Adaları- 1. Deild
NSI Runavik 2
20:30
V
FC Suduroy
Faroe Adaları- Faroe Islands Kupa
Vikingur
20:00
V
AB Argir
Finlandiya- Kakkonen Group B
Poxyt
18:30
V
Tampere Utd
Finlandiya- Suomen Kupa
Atlantis
18:00
V
JaPS
OLS Oulu
18:00
V
SJK
GBK Kokkola
18:30
V
AC Oulu
Honka
18:30
V
PK-35
KaPa 1924
18:30
V
JBK
Kultsu
18:30
V
Lahti
Mikkeli 2
18:30
V
Mikkeli
SalPa
18:30
V
Ekenas
Vaajakoski
18:30
V
KTP
VIFK
18:30
V
SJK Akatemia
Ilves 2
19:00
V
Inter Turku
Lahden Reipas
19:00
V
Haka
VJS
19:00
V
Gnistan
MuSa
19:30
V
TPV
EBK
20:00
V
Keski-Uusimaa
Toolon Taisto
20:10
V
KaPa
NJS
20:30
V
EPS
MiPK
20:45
V
PEPO
Fransa- Division 1 Women
Bordeaux W
17:30
V
Lyon W
Fleury 91 W
17:30
V
Montpellier W
Guingamp W
17:30
V
Le Havre W
Paris FC W
17:30
V
Dijon W
Reims W
17:30
V
PSG W
St Etienne W
17:30
V
Lille W
Almanya- Regionalliga North
Phonix Lubeck
19:30
V
Hamburger SV II
TSV Havelse
20:00
V
Kilia Kiel
SC Weiche-08
20:30
V
Bremer
Almanya- Oberliga Schleswig-Holstein
Flensburg
20:00
V
Neumunster
Heider SV
20:00
V
Nordmark Satrup
Hohenwestedt
20:30
V
Eckernforder SV
Almanya- Oberliga Niedersachsen
BSV Rehden
20:00
V
Eintracht Celle
Eilvese
20:00
V
Bornreihe
Rotenburger
20:00
V
Ramlingen-Ehlershausen
Heeslinger
21:00
V
Egestorf-Langreder
Almanya- Oberliga Hessen
Eddersheim
20:15
V
Friedberg
Hunfelder
20:30
V
Hanauer SC
Almanya- Oberliga Baden-Württemberg
Hollenbach
19:30
V
Essingen
Oberachern
20:00
V
Offenburger
Reutlingen
20:00
V
Grossaspach
Almanya- Oberliga Niederrhein
SW Essen
20:00
V
Uerdingen
Frintrop
20:30
V
Hamborn
Buderich
20:45
V
Baumberg
Ghana- Premier Lig
Berekum Chelsea
18:00
V
Hearts of Oak
Cebelitarık- National Ligi - Championship Group
Magpies
22:00
V
Manchester 62
Yunanistan- Süper Lig 2 - Relegation Group
Aiolikos
16:00
V
Kampaniakos
Giouchtas
16:00
V
Panathinaikos B
Iraklis 1908
16:00
V
Karditsa
Kozani FC
16:00
V
PAOK B
PAE Egaleo
16:00
V
Olympiacos Piraeus B
Honduras- Liga Nacional - Clausura - Play Offs
Genesis
03:00
V
Marathon
Iran- Division 1
Ario Eslamshahr
16:45
V
Darya Babol
Mes Shahr Babak
17:00
V
Mes Kerman
Mes Soongoun
17:00
V
Saipa
Chadormalu
17:30
V
Khooshe Talaee
Shahre Raz
17:30
V
Fajr Sepasi
Esteghlal Molasani
18:00
V
Shahin Bandar Ameri
Kheybar Khorramabad
18:00
V
Astara
Naft M.I.S
18:00
V
Damash Gilan
Pars Janoobi Jam
18:30
V
Naft Gachsaran
Iraq- Stars Ligi
Al Karkh
15:45
V
Erbil
Newroz
15:45
V
Al-Qassim
Naft Al-Basra
18:00
V
Al Wasat
Al Najaf
20:15
V
Al Talaba
Al Kahraba
22:30
V
Al Shorta
Kazakistan- Kazakhstan Kupa - Play Offs
Atyrau
16:00
V
Kairat Almaty
Tobol
16:00
V
FC Astana
Ordabasy
18:00
V
Aktobe
Yelimay Semey
18:00
V
Kyzylzhar
Kenya- Süper Lig
Mulembe United
13:00
V
Rainbow
Kisumu All-Stars
15:00
V
Assad
Kyrgyzstan- Premier Liga
Alay Osh
14:30
V
Muras United
Libya- Premier Lig
Asaria
18:00
V
Al Ahly Tripoli
Lihtenştayn- Liechtenstein Kupa
Vaduz
20:00
V
Triesenberg
Litvanya- Lithuanian Kupa
Viltis Vilnius
18:00
V
Nevezis Kedainiai
Malta- Fa Trophy
Birkirkara
20:00
V
Sliema
Meksika- Liga Premier Serie A - Play Offs
Deportiva Venados
20:00
V
Tampico Madero
Tecos
03:00
V
Los Cabos
Meksika- Liga Premier Serie B - Play Offs
Uruapan
02:00
V
Ayense
Moldova- Super Liga - Relegation Group
Drochia
17:00
V
Sparta Selemet
Floresti
17:00
V
Saxan Gagauz Yeri
Victoria
17:00
V
Univer-Oguzsport
Karadağ- Druga Liga
FK Podgorica
20:00
V
Kom Podgorica
Karadağ- Montenegrin Kupa
Rudar
17:00
V
Buducnost
Jezero
18:00
V
Decic
Fas- Coupe Du Trone
FAR Rabat
20:00
V
Renaissance Zemamra
Myanmar- Mnl Lig Kupası
Kachin United
12:00
V
Rakhine United
Glory Goal
12:30
V
Rainbow
Nicaragua- Liga Primera U20 - Clausura - Play Offs
Managua FC U20
01:00
V
Ferretti U20
Norveç- Nm Kupa
Eidsvold TF
19:00
V
Sandnes
Lysekloster
19:00
V
KFUM Oslo
Molde
19:00
V
Sarpsborg 08
Raufoss
19:00
V
Fredrikstad
Stabaek
19:00
V
Bryne
Valerenga
19:00
V
HamKam
Levanger
20:05
V
Viking
Oman- Professional Ligi
Sur Club
16:45
V
Ibri
Sohar
19:30
V
Al-Shabab
Philippines- Pfl
Kaya
10:45
V
Philippine Air Force
Katar- Emir Kupa
Al-Gharafa
17:15
V
Al Ahli Doha
Romanya- Liga 2 - Championship Group
Selimbar
17:00
V
Mioveni
Hunedoara
17:30
V
Csikszereda M. Ciuc
Rusya- Fnl
Alania Vladikavkaz
17:00
V
Rodina Moscow
Saratov
18:00
V
Chernomorets Novorossijsk
Kamaz
19:00
V
Yenisey
Dynamo Makhachkala
19:30
V
Khimki
Rusya- Fnl 2 - Division A Silver - Spring Season
Kaluga
16:00
V
D. Bryansk
Rusya- Fnl 2 - Division B - Group 1
Angust Nazran
16:30
V
Dynamo Makhachkala 2
Suudi Arabistan- Division 1
Al Taraji
18:55
V
Al Jandal
Al Orubah
19:40
V
Al Arabi
Al-Qaisumah
20:50
V
Al Batin
Sırbistan- Prva Liga - Relegation Group
Radnicki Beograd
18:00
V
Mladost GAT
Vrsac
18:00
V
Metalac
Kolubara
20:00
V
Dubocica
Sloboda
20:00
V
RFK Novi Sad
South Africa- Premier Lig
Golden Arrows
20:30
V
Mamelodi Sundowns
Orlando Pirates
20:30
V
Chippa Utd.
Polokwane
20:30
V
Richards Bay
Stellenbosch
20:30
V
AmaZulu
South America- Copa Libertadores - Group Stage
Dep. Tachira
Maç Sonu
1
:
1
Libertad Asuncion
Nacional
Maç Sonu
2
:
2
River Plate
Palestino
Maç Sonu
1
:
0
Flamengo RJ
U. de Deportes
79'
1
:
1
Junior
Huachipato
Ertelenmiş
V
Gremio
Talleres Cordoba
01:00
V
Barcelona SC
Alianza Lima
03:00
V
Cerro Porteno
Botafogo RJ
03:30
V
LDU Quito
Cobresal
03:30
V
Sao Paulo
South America- Copa Sudamericana - Group Stage
Cesar Vallejo
Maç Sonu
1
:
5
Ind. Medellin
Tomayapo
Ertelenmiş
V
Internacional
Alianza
Maç Sonu
0
:
3
Cruzeiro
Ameliano
Maç Sonu
2
:
1
Danubio
Always Ready
80'
3
:
0
Defensa y Justicia
Rayo Zuliano
01:00
V
Athletico-PR
Sp. Luqueno
01:00
V
Coquimbo
Cuiaba
03:00
V
Metropolitanos
Nacional Potosi
03:00
V
Fortaleza
Sportivo Trinidense
03:30
V
Boca Juniors
İsveç- Division 1 - Norra
AFC Eskilstuna
20:00
V
Stockholm Internazionale
FBK Karlstad
20:00
V
Nordic United
Karlstad
20:00
V
Karlbergs
Taby
20:30
V
Hammarby TFF
Orebro Syr.
21:00
V
Sollentuna
İsveç- Division 1 - Södra
Ljungskile
19:30
V
Trollhattan
Ariana
20:00
V
Rosengard
İsveç- Allsvenskan Women
Hammarby W
20:00
V
Norrkoping W
Vaxjo DFF W
20:00
V
Hacken W
İsviçre- Promotion Ligi
Cham
20:30
V
Rapperswil
İsviçre- 1.Liga Classic Group 1
Terre Sainte
21:00
V
Lausanne II
İsviçre- 1.Liga Classic Group 3
Gossau
20:30
V
Kreuzlingen
Tanzania- Ligi Kuu Bara
Mashujaa
16:00
V
Kinondoni MC
Young Africans
19:00
V
Kagera Sugar
Thailand- Thai Fa Kupa
Kanchanaburi
14:00
V
Samut Sakhon City
Bangkok Utd
15:00
V
Udon United
Tunus- Tunisia Kupa
OC Kerkennah
16:30
V
Esperance Tunis
Turkmenistan- Yokary Liga
Ahal
15:00
V
Arkadag
Kopetdag Asgabat
15:00
V
Merw
Nebitci
16:00
V
Altyn Asyr
Uganda- Premier Lig
Bright Stars
16:00
V
NEC FC
Villa
16:00
V
Wakiso Giants
Vipers
19:00
V
Express
USA- Mls Next Pro
Orlando City B
02:00
V
New York Red Bulls 2
Atlanta United 2
02:30
V
Carolina Core
Crown Legacy
02:30
V
New İngiltere Revolution II
USA- Usl İngiltere 1.Lig
One Knoxville
01:30
V
Forward Madison
USA- Usl Ligi Two
Midwest United
02:30
V
Union FC Macomb
USA- Us Open Kupa
Pittsburgh
Maç Sonu
0
:
1
FC Tulsa
Atlanta Utd
Maç Sonu
3
:
0
Charlotte Independ.
Houston Dynamo
PEN
(9 - 10)
3
:
3
Detroit
FC Dallas
Maç Sonu
1
:
0
Memphis
Orange County SC
75'
1
:
2
Loudoun
San Jose Earthquakes
76'
0
:
0
Oakland Roots
Sacramento Republic
Devre Arası
2
:
0
Monterey Bay
Charleston
02:00
V
Tormenta
Indy Eleven
02:00
V
San Antonio
North Carolina
02:00
V
Phoenix Rising
New York City II
02:30
V
Colorado Springs
Tampa Bay
02:30
V
Birmingham
Union Omaha
03:00
V
Sporting Kansas City
USA- Nwsl Women
Houston Dash W
03:00
V
Gotham W
Vietnam- V.Ligi 1
Quang Nam
13:00
V
Cong An
Binh Dinh
14:00
V
Hong Linh Ha Tinh
Khanh Hoa
14:00
V
Hai Phong
Nam Dinh
14:00
V
Binh Duong
Ho Chi Minh
15:15
V
Thanh Hoa